- - - NĚCO JAKO SEZNAMKA - - -

Tato stránka je určena pro velmi specifické slečny a dámy, které hledají vztah s divným člověkem, jako jsem já. Pokud jsi fena, pak jsi tu špatně a správná seznamka se nachází zde.

Takže, milá slečno / dámo (ne feno): Formou kvízu je zde načrtnuto, jaké kvality hledám u osoby, se kterou chci strávit příští léta svého života. Dělám to proto, že slečen, které by vyhovovaly mým bizarním požadavkům (inteligentní, otrlé, ujeté, infantilní, racionální, nehysterické, skoronekuřačky, skoroabstinentky), je podle všeho VELMI MÁLO, tudíž klasický seznamovací model "někoho oslovím, protože se mi od pohledu líbí, seznámím se s ním a pak zjišťuji, jestli je to ten pravý na celý život" je v mém případě značně neefektivní. Možná je to lenost, já bych tomu spíš říkal "snaha o efektivnost".

Než bych zdlouhavě psal něco o sobě, připravil jsem pro tebe následující minitest. Vypadá sice, jako kdybych tě chtěl bodovat, ale ve skutečnosti slouží k tomu, abys z těch kladných a záporných bodů poznala, jaký jsem, co mám rád a co nesnáším a jestli to koreluje s tím, co ty očekáváš od svého životního partnera. Nechci po tobě, abys ty body opravdu sčítala nebo mi dokonce posílala své přesné odpovědi (i když si to rozhodně rád přečtu)! Ber to prostě tak, že když ti budou vycházet velká kladná čísla, pravděpodobně si se mnou budeš rozumět - a naopak. A pokud se náhodou připojuješ odněkud z domény amazonaws.com, pak máš bonusové body, protože odtamtud se odjakživa připojují ty nejlepší holky!

Takže, pokud máš chuť a 5 minut času, soustřeď se a do toho. U každé otázky je možno zvolit libovolné množství odpovědí (pokud si navzájem neodporují, samozřejmě):

 - - - Naposled jsem oslavila kolikáté narozeniny?

 - - - Subjektivně se většinu času cítím, jako by mi bylo:

 - - - Žiji trvale:

 - - - Často a hodně užívám:

 - - - Hledám partnera:

 - - - "Ideálně strávený čas s mým partnerem" pro mě znamená:

 - - - "Ideálně strávený čas bez mého partnera" pro mě znamená:

 - - - Mám pocit, že v našem vztahu už delší dobu něco nefunguje, ale není mi úplně jasné, co přesně. Co udělám?

 - - - Na partnerovi mi vadí, když:

 - - - Jsou mi sympatičtí následující lidé (skupiny lidí) a/nebo většina jejich tvorby (jde pochopitelně o náhodný minivzorek):

 - - - Batman je:

 - - - Ve svém telefonu mám operační systém:

 - - - Jaké je největší možné šestnáctibitové číslo?

 - - - Můj fyzický vzhled:

 - - - Když jsem četla tento test, napadlo mě:

- - - A je to! - - -

Pokud ti připadá, že jsi naladěná na podobnou vlnu jako já (t.j. vycházela ti převážně kladná čísla) a pokud tě neodradí moje fotky, tak mi pošli na seznamka@fuxoft.cz svou nejhezčí a svou nejhnusnější aktuální fotku a něco o sobě - například svůj dotazník, podobný tomuto! Pokud máš pocit, že bys o mně nejdřív chtěla vědět ještě víc, nějaké další informace o mně a mé práci najdeš na dalších stránkách tohoto webu i jinde na internetových a jiných sítích.

- - - Mini F.A.Q. - - -

Fakt si myslíš, že tohle může fungovat? Funguje to přesně tak, jak jsem zamýšlel. Ozvalo se mi na základě této stránky několik slečen (méně než deset za několik let její existence), které byly dostatečně ujeté na to, aby jim "vyšlo hodně bodů" a dostatečně odvážné na to, aby se ozvaly. Přesně takové hledám.

Jak se chceš bránit tomu, že ti někdo (např. chlap) pošle zamilovaný dopis s fotkami nějaké fotomodelky a bude dělat jako že se chce seznámit? Velmi snadno. Žádné mé nahé fotky ani jiné intimní informace (které by nebyly volně přístupné někde na netu) ze mě tímto dálkovým způsobem nedostanete a vaše námaha přijde vniveč. Takže to ani nemusíte zkoušet, ušetříte si čas.

Kdybys neměl takové šílené požadavky a nevyjadřoval je touto šílenou formou, našel by sis ženskou snáze! To je naprostá pravda. Ale nebyla by to žena, se kterou chci trávit vícero let svého života, případně celý zbytek.

Lidi se přece nemůžou do sebe zamilovat podle dotazníku! To je naprostá pravda. Než se s někým navzájem zamilujeme, nebo něco podobného, bude potřeba spousta dalších věcí. Ale ten dotazník je k tomu docela účinný první krok.

Mám kamarádku / příbuznou, která by ti vyhovovala! To je super, ale neposílejte mi prosím fotky její fotky ani informace o ní. Pošlete jí odkaz na tuhle stránku, ať se ozve sama pokud bude chtít.

Můžu nějak pomoci v tvé smutné situaci? Není to zase až tak smutná situace! Ale můžete sdílet a jinak popularizovat tuhle stránku těmito tlačítky nebo kouřovými signály:

Tweet