- - - Jak mě kontaktovat - - -

Než se mě budete na něco ptát, podívejte se, prosím do F.A.Q. - Možná tam vaše otázka už je zodpovězena.

 - - - a) E-MAIL

Můj e-mail je fuka@fuxoft.cz. Podotýkám, že dostávám každý den obrovskou spoustu spamu a pokud mi píšete poprvé v životě, je docela dobře možné, že si o vás filtr GoogleMailu pomyslí, že jste spammer (obzvlášť pokud nepoužijete smysluplný předmět zprávy) a já si toho nevšimnu. Pokud si myslíte, že jste mi poslali něco, na co bych měl reagovat, a já nereaguji, zkuste některou z následujících metod kontaktu:

 - - - b) Google Hangouts

Pokud máte Google účet, jsem téměř nonstop přítomen na Google Hangouts. Stačí na mém Google+ profilu kliknout na "chatovací bublinu" vlevo nahoře pod mou profilovou fotkou.

 - - - c) Telegram

Jsem také téměř nonstop přítomen na Telegramu. Chatovat přes Telegram můžete z libovolného smartphonu, PC (Windows, Mac, Linux), i přes webové rozhraní svého internetového prohlížeče, takže nemusíte nikam nic instalovat. Nepotřebujete si pamatovat ani žádná hesla - k loginu vám stačí mít telefon, protože se autorizujete SMSkou (takže nepotřebujete ani smartphone). Jděte na telegram.fuxoft.cz a chat se vám otevře v prohlížeči.